Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Garbage Can
(view source)
Revision as of 09:55, 29 November 2019
87 bytes added
,
09:55, 29 November 2019
m
→Any Location
Line 55:
Line 55:
|{{Description|Field Snack}}
|{{Description|Field Snack}}
|data-sort-value="20"|{{price|20}}
|data-sort-value="20"|{{price|20}}
+
|-
+
|{{name|Garbage Hat}}
+
|{{Description|Garbage Hat}}
+
|data-sort-value="0"|{{price|0}}
|-
|-
|{{name|Green Algae}}
|{{name|Green Algae}}
Vulpicula
31
edits