Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Garbage Can
(view source)
Revision as of 23:44, 16 December 2019
81 bytes added
,
23:44, 16 December 2019
→Fall
Line 590:
Line 590:
|{{Description|Salmon}}
|{{Description|Salmon}}
|data-sort-value="75"|{{price|75}}
|data-sort-value="75"|{{price|75}}
+
|-
+
|{{name|Sardine}}
+
|{{Description|Sardine}}
+
|data-sort-value="40"|{{price|40}}
|-
|-
|{{name|Sea Cucumber}}
|{{name|Sea Cucumber}}
Margotbean
Interface administrators
, patroller,
Suppressors
,
Administrators
, translators
106,474
edits