Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Gold Bar
(view source)
Revision as of 03:27, 31 March 2024
83 bytes added
,
31 March
added gold pan
Line 48:
Line 48:
|[[Trash Cans|Gold Trash Can]]
|[[Trash Cans|Gold Trash Can]]
|{{price|5000}}
|{{price|5000}}
+
|{{name|Gold Bar|5}}
+
|-
+
|[[File:Gold Pan.png]]
+
|[[Pans|Gold Pan]]
+
|{{price|10000}}
|{{name|Gold Bar|5}}
|{{name|Gold Bar|5}}
|}
|}
KiraKat5
18
edits