Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Haley
(view source)
Revision as of 17:25, 10 April 2024
127 bytes added
,
10 April
→Gifts
:
Added Mystic Syrup.
Line 738:
Line 738:
|-
|-
|[[File:Haley.png|48px|center]]
|[[File:Haley.png|48px|center]]
−
|colspan="3"|<ul><li>'''All [[Friendship#Universal Neutrals|Universal Neutrals]]'''</li></ul>
+
|colspan="3"|<ul><li>'''All [[Friendship#Universal Neutrals|Universal Neutrals]]'
'' ''(except [[Mystic Syrup]])
''</li></ul>
|}
|}
Line 797:
Line 797:
|{{Description|Morel}}
|{{Description|Morel}}
|[[Foraging]] - [[Spring]]
|[[Foraging]] - [[Spring]]
+
|-
+
|[[File:Mystic Syrup.png|center]]
+
|[[Mystic Syrup]]
+
|{{Description|Mystic Syrup}}
+
|[[Tapper]]
|-
|-
|[[File:Purple Mushroom.png|center]]
|[[File:Purple Mushroom.png|center]]
Bluestblur
992
edits