Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Hardwood
(view source)
Revision as of 16:08, 23 December 2020
202 bytes added
,
16:08, 23 December 2020
New 1.5 recipe
Line 76:
Line 76:
|{{name|Hardwood|2}}{{name|Coconut|1}}{{name|Iridium Ore|4}}
|{{name|Hardwood|2}}{{name|Coconut|1}}{{name|Iridium Ore|4}}
|[[Desert Trader]] for {{name|Iridium Bar|10|class=inline}}
|[[Desert Trader]] for {{name|Iridium Bar|10|class=inline}}
+
|-
+
|[[File:Warp Totem Island.png|center]]
+
|[[Warp Totem: Island]]
+
|{{Description|Warp Totem: Island}}
+
|{{name|Hardwood|5}}{{name|Dragon Tooth|1}}{{name|Ginger|1}}
+
|[[Volcano Dwarf]] for {{price|10000}}
|-
|-
|[[File:Rain Totem.png|center]]
|[[File:Rain Totem.png|center]]
TheElm
624
edits