Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Harvey
(view source)
Revision as of 14:54, 10 June 2017
65 bytes added
,
14:54, 10 June 2017
m
no edit summary
Line 501:
Line 501:
! style="width: 15%;" | Time
! style="width: 15%;" | Time
! style="width: 85%;" | Location
! style="width: 85%;" | Location
+
|-
+
|5:50 PM
+
|Leaves clinic and walks to [[The Stardrop Saloon]].
|-
|-
|10:00 PM
|10:00 PM
Naomidanae
5
edits