Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Kent
(view source)
Revision as of 12:24, 24 March 2016
53 bytes added
,
12:24, 24 March 2016
no edit summary
Line 372:
Line 372:
|5:00 PM
|5:00 PM
|At Home.
|At Home.
+
|-
+
|9:00 PM
+
|Leaves home and stands near his mailbox
|}
|}
|}
|}
Malfious
8
edits