Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Kent
(view source)
Revision as of 03:14, 31 May 2018
3 bytes added
,
03:14, 31 May 2018
→Schedule
Line 519:
Line 519:
|5:30 PM
|5:30 PM
|Arrives at the saloon
|Arrives at the saloon
+
|-
|12:30 AM
|12:30 AM
|Arrives at home.
|Arrives at home.
Powerfulbabydude
5
edits