Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Leah
(view source)
Revision as of 00:15, 18 January 2017
41 bytes added
,
00:15, 18 January 2017
→Like
Line 746:
Line 746:
| [[File:Hot Pepper.png|center]]
| [[File:Hot Pepper.png|center]]
| [[Hot Pepper]]
| [[Hot Pepper]]
+
|-
+
| [[File:Kale.png|center]]
+
| [[Kale]]
|-
|-
| [[File:Leek.png|center]]
| [[File:Leek.png|center]]
ArkThompson
30
edits