Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Linus
(view source)
Revision as of 14:09, 8 March 2016
39 bytes added
,
14:09, 8 March 2016
no edit summary
Line 387:
Line 387:
| It's your basic cheese.
| It's your basic cheese.
|[[Artisan Goods#Cheese_Press|Cheese Press]]
|[[Artisan Goods#Cheese_Press|Cheese Press]]
+
|{{name|Milk|1}} or {{name|Large Milk|1}}
|
|
−
|-
|[[File:Salad.png]]
|[[File:Salad.png]]
|Salad
|Salad
Endorian
15
edits