Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Linus
(view source)
Revision as of 22:30, 15 November 2023
132 bytes added
,
22:30, 15 November 2023
→Like
Line 245:
Line 245:
|{{Description|Purple Mushroom}}
|{{Description|Purple Mushroom}}
|[[Foraging]] - [[The Mines]]
|[[Foraging]] - [[The Mines]]
+
|-
+
|[[File:Salmonberry.png|center]]
+
|[[Salmonberry]]
+
|A spring-time berry with the flavor of the forest.
+
|[[Foraging]] - [[Spring]]
|-
|-
|[[File:Snow Yam.png|center]]
|[[File:Snow Yam.png|center]]
Wyres
1
edit