Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Marnie
(view source)
Revision as of 22:17, 24 July 2016
119 bytes added
,
22:17, 24 July 2016
→Good
Line 507:
Line 507:
!Source
!Source
!Ingredients
!Ingredients
+
|-
+
|[[File:Wine.png|center]]
+
|[[Wine]]
+
|Drink in moderation.
+
|[[Artisan Goods#Keg|Keg]]
+
|Any [[Fruit]]
|-
|-
|[[File:Milk.png]]
|[[File:Milk.png]]
|'''[[Animals#Barn Animals|All Milk]]'''
|'''[[Animals#Barn Animals|All Milk]]'''
−
|Milk • Large Milk • Goat Milk • L. Goat Milk
+
|
[[
Milk
]]
•
[[
Large Milk
]]
•
[[
Goat Milk
]]
•
[[
L. Goat Milk
]]
|[[Animals#Cows|Cow]] • [[Animals#Goat|Goat]]
|[[Animals#Cows|Cow]] • [[Animals#Goat|Goat]]
|
|
Holdoffhunger
477
edits