Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Radish
(view source)
Revision as of 05:06, 3 May 2016
No change in size
,
05:06, 3 May 2016
m
no edit summary
Line 55:
Line 55:
!Ingredients
!Ingredients
!Recipe From
!Recipe From
+
|-
+
|[[File:Radish Salad.png]]
+
|[[Radish Salad]]
+
|The radishes are so crisp!
+
|{{name|Oil|1}}{{name|Vinegar|1}}{{name|Radish|1}}
+
|
|-
|-
|[[File:Red Plate.png]]
|[[File:Red Plate.png]]
Line 61:
Line 67:
|{{name|Red Cabbage|1}}{{name|Radish|1}}
|{{name|Red Cabbage|1}}{{name|Radish|1}}
|[[Emily]] - 8+ Hearts
|[[Emily]] - 8+ Hearts
−
|-
−
|[[File:Radish Salad.png]]
−
|[[Radish Salad]]
−
|The radishes are so crisp!
−
|{{name|Oil|1}}{{name|Vinegar|1}}{{name|Radish|1}}
−
|
|-
|-
|}
|}
{{NavboxCrop}}[[Category:Summer crops]][[Category:Vegetables]]
{{NavboxCrop}}[[Category:Summer crops]][[Category:Vegetables]]
Cosmaline
159
edits