Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Sam
(view source)
Revision as of 22:19, 24 July 2016
103 bytes added
,
22:19, 24 July 2016
→Good
Line 415:
Line 415:
|[[Keg]]
|[[Keg]]
|{{name|Wheat|1}}
|{{name|Wheat|1}}
+
|-
+
|[[File:Wine.png|center]]
+
|[[Wine]]
+
|Drink in moderation.
+
|[[Artisan Goods#Keg|Keg]]
+
|Any [[Fruit]]
|-
|-
|[[File:Cheese.png|center]]
|[[File:Cheese.png|center]]
Holdoffhunger
477
edits