Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Sap
(view source)
Revision as of 01:21, 5 January 2021
199 bytes added
,
01:21, 5 January 2021
→Recipes
:
Add Deluxe Fertilizer
Line 28:
Line 28:
|{{name|Sap|2}}[[File:Fish.png|24px|link=]] Any [[Fish]] (1)
|{{name|Sap|2}}[[File:Fish.png|24px|link=]] Any [[Fish]] (1)
|[[File:Farming Skill Icon.png|24px|link=]] [[Farming]] Level 9
|[[File:Farming Skill Icon.png|24px|link=]] [[Farming]] Level 9
+
|-
+
|[[File:Deluxe Fertilizer.png|center]]
+
|[[Deluxe Fertilizer]]
+
|{{Description|Deluxe Fertilizer}}
+
||{{name|Iridium Bar|1}} {{name|Sap|40}}
+
|[[Qi's Walnut Room]] for {{name|Qi Gem|20|class=inline}}
|-
|-
|[[File:Torch.png|center]]
|[[File:Torch.png|center]]
Karew
15
edits