Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Shane
(view source)
Revision as of 20:44, 17 October 2021
132 bytes added
,
20:44, 17 October 2021
→Dislike
Line 598:
Line 598:
|{{Description|Dandelion}}
|{{Description|Dandelion}}
|[[Foraging]] - [[Spring]]
|[[Foraging]] - [[Spring]]
+
|-
+
|[[File:Dinosaur Egg.png|center]]
+
|[[Dinosaur Egg]]
+
|{{Description|Dinosaur Egg}}
+
|[[Artifact#Dinosaur|Artifact]] - [[Dinosaur]]
|-
|-
|[[File:Ginger.png|center]]
|[[File:Ginger.png|center]]
Wong
8
edits