Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Spangle Seeds
(view source)
Revision as of 22:13, 20 February 2017
149 bytes removed
,
22:13, 20 February 2017
→Stages
:
quality templates
Line 30:
Line 30:
|[[File:Summer Spangle Stage 5.png|center|link=]]
|[[File:Summer Spangle Stage 5.png|center|link=]]
|
|
−
{|
+
{|
style="text-align: left;"
−
|
[[File:
Summer Spangle
.png
|
32px
|
link=]]
+
|
{{Quality|
Summer Spangle||
32}}
|{{Price|90}}
|{{Price|90}}
|-
|-
Line 40:
Line 40:
|{{Price|135}}
|{{Price|135}}
|}
|}
−
| rowspan=2 style="width:120px;"|
+
| rowspan=2 style="width:120px;"|{
{QualityHealthGrid
|Summer Spangle|45|18}}
−
{|
−
|-
−
|[[File:
Summer Spangle
.png|32px|link=]]
−
{{energy
|45
}}
−
{{health
|18}
}
−
|{{Quality|Summer Spangle|silver|32}}
−
{{energy|63}}
−
{{health|25}}
−
|{{Quality|Summer Spangle|gold|32}}
−
{{energy|81}}
−
{{health|32}}
−
|
}
|-
|-
|1 Day
|1 Day
Margotbean
Interface administrators
, patroller,
Suppressors
,
Administrators
, translators
106,342
edits