Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Wizard
(view source)
Revision as of 14:56, 17 January 2017
39 bytes added
,
14:56, 17 January 2017
→Likes
Line 222:
Line 222:
| {{name|Keg|size=32px}}
| {{name|Keg|size=32px}}
| Any [[Fruit]]
| Any [[Fruit]]
+
|-
+
| [[File:Yam.png|center]]
+
| [[Yam]]
|-
|-
|}
|}
ArkThompson
30
edits