Changes
Jump to navigation
Jump to search
← Older edit
Newer edit →
Stone
(view source)
Revision as of 07:16, 26 March 2024
275 bytes added
,
26 March
→Recipes
:
Added Statue Of Blessings + Spoiler.
Line 15:
Line 15:
==Recipes==
==Recipes==
+
{{Spoiler}}
{|class="wikitable sortable roundedborder"
{|class="wikitable sortable roundedborder"
!Image
!Image
Line 201:
Line 202:
|{{name|Stone|50}}{{name|Bone Fragment|50}}{{name|Gold Bar|1}}
|{{name|Stone|50}}{{name|Bone Fragment|50}}{{name|Gold Bar|1}}
|[[File:Combat Skill Icon.png|24px|link=]] [[Combat#Combat Skill|Combat]] Level 7
|[[File:Combat Skill Icon.png|24px|link=]] [[Combat#Combat Skill|Combat]] Level 7
+
|-
+
|[[File:Statue Of Blessings.png|center]]
+
|[[Statue Of Blessings]]
+
|{{Description|Statue Of Blessings}}
+
|{{name|Sap|999}}{{name|Fiber|999}}{{name|Stone|999}}{{name|Moss|333}}
+
|[[File:Farming Skill Icon.png|24px|link=]] [[Farming#Farming Skill|Farming]] Mastery
|}
|}
Monosoons
164
edits
Navigation menu
Personal tools
Create account
Log in
Namespaces
Page
Discussion
Variants
Views
Read
View source
View history
More
Search
Navigation
Main page
Recent changes
Admin noticeboard
Help Editing
Random page
Official Links
Official Site
Official Forums
Official Merchandise
Discord
Reddit
Tools
Upload file
Special pages
Printable version