Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
DemonOfSarila
Joined 6 October 2023
← Older edit
Newer edit →
User:DemonOfSarila
(view source)
Revision as of 15:25, 15 October 2023
124 bytes added
,
15:25, 15 October 2023
no edit summary
Line 22:
Line 22:
|}
|}
−
Too complex, do later.
{| class="wikitable sortable mw-collapsible mw-collapsed" style="min-width:500px"
{| class="wikitable sortable mw-collapsible mw-collapsed" style="min-width:500px"
+
|+ Too Complex, do later
+
|-
! Name !! Gift
! Name !! Gift
|-
|-
Line 35:
Line 36:
|-
|-
| {{NPC|Jodi}} || {{name|Pancakes}}
| {{NPC|Jodi}} || {{name|Pancakes}}
+
|-
+
| {{NPC|Evelyn}} || {{name|Fairy Rose}}
+
|-
+
| {{NPC|Jas}} || {{name|Fairy Rose}}
+
|-
+
| {{NPC|Pierre}} ||
+
|-
+
| {{NPC|Haley}} || {{name|Sunflower}}
|}
|}
−
{{NPC|Clint}}
{{NPC|Gus
}} {{NPC|}} {{NPC|
}}
+
{{NPC|Gus}}
===Already Max'ed===
===Already Max'ed===
DemonOfSarila
36
edits