Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Vegetables
(view source)
Revision as of 18:51, 14 December 2019
297 bytes added
,
18:51, 14 December 2019
+unmilled rice
Line 205:
Line 205:
|data-sort-value="170"|{{Artisan|Vegetables|60}}
|data-sort-value="170"|{{Artisan|Vegetables|60}}
|{{Artisan|Vegetables|60|pro=1}}
|{{Artisan|Vegetables|60|pro=1}}
+
|-
+
|[[File:Unmilled Rice.png|center]]
+
|[[Unmilled Rice]]
+
|[[Farming]]
+
|data-sort-value="1"|{{Season|Spring}}
+
|{{Qualityenergy|Unmilled Rice|3|1}}
+
|{{Qualityprice|Unmilled Rice|30}}
+
|{{Qualityprice|Unmilled Rice|33}}
+
|data-sort-value="067"|{{Artisan|Vegetables|30}}
+
|{{Artisan|Vegetables|30|pro=1}}
|-
|-
|[[File:Wheat.png|center]]
|[[File:Wheat.png|center]]
Line 226:
Line 236:
|{{Artisan|Vegetables|160|pro=1}}
|{{Artisan|Vegetables|160|pro=1}}
|-
|-
−
|}
|}
Margotbean
Interface administrators
, patroller,
Suppressors
,
Administrators
, translators
105,831
edits