Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Weapons
(view source)
Revision as of 14:20, 26 February 2016
101 bytes added
,
14:20, 26 February 2016
→Sword
Line 8:
Line 8:
!Damage
!Damage
!Location
!Location
+
|-
+
|[[File:Rusty_Sword.png]]
+
|Rusty Sword
+
|A rusty, dull old sword.
+
|2-5
+
|Given to you by Marlon.
+
|-
|-
|-
|[[File:Wooden_Blade.png]]
|[[File:Wooden_Blade.png]]
Prens
96
edits