Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Willy
(view source)
Revision as of 01:15, 12 March 2016
100 bytes added
,
01:15, 12 March 2016
→Good
Line 102:
Line 102:
!Description
!Description
!Source
!Source
+
|-
+
|[[File:Mayonnaise.png]]
+
|Mayonnaise
+
|It looks spreadable.
+
|[[Artisan Goods|Mayonnaise Machine]]
|-
|-
|[[File:Tiger Trout.png]]
|[[File:Tiger Trout.png]]
Nighthellcat
62
edits