Changes
Jump to navigation
Jump to search
← Older edit
Newer edit →
Wizard's Tower
(view source)
Revision as of 16:27, 27 November 2019
249 bytes added
,
16:27, 27 November 2019
m
→Buildings
Line 42:
Line 42:
|{{Description|Water Obelisk}}
|{{Description|Water Obelisk}}
|{{Price|1000000}}{{name|Iridium Bar|5}}{{name|Clam|10}}{{name|Coral|10}}
|{{Price|1000000}}{{name|Iridium Bar|5}}{{name|Clam|10}}{{name|Coral|10}}
+
|style="text-align: center;"|'''3x3'''[[File:Marker3x3.png|center]]
+
|-
+
|[[File:Desert Obelisk.png|60px|center]]
+
|[[Desert Obelisk]]
+
|{{Description|Desert Obelisk}}
+
|{{Price|1000000}}{{name|Iridium Bar|20}}{{name|Coconut|10}}{{name|Cactus Fruit|10}}
|style="text-align: center;"|'''3x3'''[[File:Marker3x3.png|center]]
|style="text-align: center;"|'''3x3'''[[File:Marker3x3.png|center]]
|-
|-
Katzeus
Administrators
5,025
edits
Navigation menu
Personal tools
Create account
Log in
Namespaces
Page
Discussion
Variants
Views
Read
View source
View history
More
Search
Navigation
Main page
Recent changes
Admin noticeboard
Help Editing
Random page
Official Links
Official Site
Official Forums
Official Merchandise
Discord
Reddit
Tools
Upload file
Special pages
Printable version