Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Gourmet Chef
(view source)
Revision as of 18:04, 21 February 2017
141 bytes added
,
18:04, 21 February 2017
→Artisan Goods
:
strange bun needs void mayonnaise
Line 566:
Line 566:
! style="width: 30px;" |Image
! style="width: 30px;" |Image
!Name
!Name
−
!
Ammount
needed
+
!
Amount
needed
!Source
!Source
!Input Item
!Input Item
Line 587:
Line 587:
|3 hours
|3 hours
|{{name|Fish Taco|1}}{{name|Coleslaw|1}}
|{{name|Fish Taco|1}}{{name|Coleslaw|1}}
+
|-
+
|[[File:Void Mayonnaise.png|center]]
+
|[[Void Mayonnaise]]
+
|1
+
|[[Mayonnaise Machine]]
+
|{{name|Void Egg|1}}
+
|3 hours
+
|{{name|Strange Bun|1}}
|}
|}
Margotbean
Interface administrators
, patroller,
Suppressors
,
Administrators
, translators
105,853
edits