Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Wheat
(view source)
Revision as of 06:28, 18 February 2018
234 bytes added
,
06:28, 18 February 2018
→Recipes
:
Beer added.
Line 59:
Line 59:
!Time
!Time
!Sell price
!Sell price
+
|-
+
|[[File:Beer.png|center]]
+
|[[Beer]]
+
|Drink in moderation.
+
|{{name|Wheat|1}}
+
|style="text-align: center;" | [[File:Keg.png|32px|center]] [[Keg]]
+
|data-sort-value="02250"|{{Duration|2250 mins (1-2 Days)|class=inline}}
+
|{{price|200}}
|-
|-
|[[File:Wheat Flour.png|center]]
|[[File:Wheat Flour.png|center]]
XaqNautilus
91
edits