Changes
Jump to navigation
Jump to search
← Older edit
Newer edit →
Wheat
(view source)
Revision as of 06:28, 18 February 2018
234 bytes added
,
06:28, 18 February 2018
→Recipes
:
Beer added.
Line 59:
Line 59:
!Time
!Time
!Sell price
!Sell price
+
|-
+
|[[File:Beer.png|center]]
+
|[[Beer]]
+
|Drink in moderation.
+
|{{name|Wheat|1}}
+
|style="text-align: center;" | [[File:Keg.png|32px|center]] [[Keg]]
+
|data-sort-value="02250"|{{Duration|2250 mins (1-2 Days)|class=inline}}
+
|{{price|200}}
|-
|-
|[[File:Wheat Flour.png|center]]
|[[File:Wheat Flour.png|center]]
XaqNautilus
91
edits
Navigation menu
Personal tools
Create account
Log in
Namespaces
Page
Discussion
Variants
Views
Read
View source
View history
More
Search
Navigation
Main page
Recent changes
Admin noticeboard
Help Editing
Random page
Official Links
Official Site
Official Forums
Official Merchandise
Discord
Reddit
Tools
Upload file
Special pages
Printable version