Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Leah
(view source)
Revision as of 23:56, 28 January 2017
No change in size
,
23:56, 28 January 2017
→Dislike
:
alphabetized list again
Line 723:
Line 723:
| [[Cooking]]
| [[Cooking]]
| {{name|Wheat Flour|1}}{{name|Sugar|1}}{{name|Egg|1}}
| {{name|Wheat Flour|1}}{{name|Sugar|1}}{{name|Egg|1}}
+
|-
+
| [[File:Fried Egg.png|center]]
+
| [[Fried Egg]]
+
| Sunny-side up.
+
| [[Cooking]]
+
| {{name|Egg|1}}
|-
|-
| [[File:Ice Cream.png|center]]
| [[File:Ice Cream.png|center]]
Line 729:
Line 735:
| [[Cooking]]
| [[Cooking]]
| {{name|Milk|1}}{{name|Sugar|1}}
| {{name|Milk|1}}{{name|Sugar|1}}
−
|-
−
| [[File:Fried Egg.png|center]]
−
| [[Fried Egg]]
−
| Sunny-side up.
−
| [[Cooking]]
−
| {{name|Egg|1}}
|-
|-
| [[File:Pink Cake.png|center]]
| [[File:Pink Cake.png|center]]
Margotbean
Interface administrators
, patroller,
Suppressors
,
Administrators
, translators
105,867
edits