Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Museum
(view source)
Revision as of 20:39, 7 March 2016
60 bytes added
,
20:39, 7 March 2016
no edit summary
Line 50:
Line 50:
|-
|-
| Ancient Drum|| [[File:Drum Block.png|32px]] Drum Block
| Ancient Drum|| [[File:Drum Block.png|32px]] Drum Block
+
|-
+
| Bone flute|| [[File:Flute Block.png|32px]] Flute Block
|-
|-
| Rare Disc || [[File:Burnt Offering.png|32px]] [[Furniture|Burnt Offering]]
| Rare Disc || [[File:Burnt Offering.png|32px]] [[Furniture|Burnt Offering]]
Miregal
592
edits