Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Museum
(view source)
Revision as of 00:40, 2 March 2016
71 bytes added
,
00:40, 2 March 2016
→Donation Rewards
Line 32:
Line 32:
|-
|-
| 30 || [[File:Futan-bear.png|32px|Furniture]] [[Furniture|Lg. Futan Bear]]
| 30 || [[File:Futan-bear.png|32px|Furniture]] [[Furniture|Lg. Futan Bear]]
+
|-
+
| 35 || [[File:Obsidian-vase.png|32px]] [[Furniture|Obsidian Vase]]
|-
|-
| 40 || [[File:Rarecrow-8.png|32px]] [[Rarecrow]] (#8)
| 40 || [[File:Rarecrow-8.png|32px]] [[Rarecrow]] (#8)
Rakeesh
73
edits