Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Evelyn
(view source)
Revision as of 18:57, 22 June 2024
161 bytes removed
,
22 June
→Hate
Line 465:
Line 465:
|-
|-
| [[File:Evelyn Concerned.png|48px|center]]
| [[File:Evelyn Concerned.png|48px|center]]
−
| colspan="4"| <ul><li>'''All [[Friendship#Universal Hates|Universal Hates]]''' ''(except
[[Broken Glasses]] &
[[Sea Urchin]])''</li><li>'''All [[Fish#Fish Types|Fish]]''' ''(except [[Clam]], [[Cockle]], [[Mussel]], & [[Oyster]])''</li></ul>
+
| colspan="4"| <ul><li>'''All [[Friendship#Universal Hates|Universal Hates]]''' ''(except [[Sea Urchin]])''</li><li>'''All [[Fish#Fish Types|Fish]]''' ''(except [[Clam]], [[Cockle]], [[Mussel]], & [[Oyster]])''</li></ul>
−
|-
−
|[[File:Broken Glasses.png|center]]
−
|[[Broken Glasses]]
−
|{{Description|Broken Glasses}}
−
|[[Garbage Can]]s, [[Trash|Fishing Trash]]
−
|
|-
|-
|[[File:Clay.png|center]]
|[[File:Clay.png|center]]
Ninagrl17
12
edits