Changes
Jump to navigation
Jump to search
← Older edit
Newer edit →
Evelyn
(view source)
Revision as of 18:57, 22 June 2024
161 bytes removed
,
22 June
→Hate
Line 465:
Line 465:
|-
|-
| [[File:Evelyn Concerned.png|48px|center]]
| [[File:Evelyn Concerned.png|48px|center]]
−
| colspan="4"| <ul><li>'''All [[Friendship#Universal Hates|Universal Hates]]''' ''(except
[[Broken Glasses]] &
[[Sea Urchin]])''</li><li>'''All [[Fish#Fish Types|Fish]]''' ''(except [[Clam]], [[Cockle]], [[Mussel]], & [[Oyster]])''</li></ul>
+
| colspan="4"| <ul><li>'''All [[Friendship#Universal Hates|Universal Hates]]''' ''(except [[Sea Urchin]])''</li><li>'''All [[Fish#Fish Types|Fish]]''' ''(except [[Clam]], [[Cockle]], [[Mussel]], & [[Oyster]])''</li></ul>
−
|-
−
|[[File:Broken Glasses.png|center]]
−
|[[Broken Glasses]]
−
|{{Description|Broken Glasses}}
−
|[[Garbage Can]]s, [[Trash|Fishing Trash]]
−
|
|-
|-
|[[File:Clay.png|center]]
|[[File:Clay.png|center]]
Ninagrl17
12
edits
Navigation menu
Personal tools
Create account
Log in
Namespaces
Page
Discussion
Variants
Views
Read
View source
View history
More
Search
Navigation
Main page
Recent changes
Admin noticeboard
Help Editing
Random page
Official Links
Official Site
Official Forums
Official Merchandise
Discord
Reddit
Tools
Upload file
Special pages
Printable version