Changes
Jump to navigation
Jump to search
← Older edit
Newer edit →
Demetrius
(view source)
Revision as of 23:13, 27 December 2020
213 bytes added
,
23:13, 27 December 2020
→Neutral
:
+magma cap & ginger
Line 459:
Line 459:
|{{Description|Dandelion}}
|{{Description|Dandelion}}
|[[Foraging]] - [[Spring]]
|[[Foraging]] - [[Spring]]
+
|-
+
|[[File:Ginger.png|center]]
+
|[[Ginger]]
+
|{{Description|Ginger}}
+
|[[Foraging]] - [[Ginger Island]]
|-
|-
|[[File:Hazelnut.png|center]]
|[[File:Hazelnut.png|center]]
Line 469:
Line 474:
|{{Description|Leek}}
|{{Description|Leek}}
|[[Foraging]] - [[Spring]]
|[[Foraging]] - [[Spring]]
+
|-
+
|[[File:Magma Cap.png|center]]
+
|[[Magma Cap]]
+
|{{Description|Magma Cap}}
+
|[[Foraging]] - [[Volcano Dungeon]]
|-
|-
|[[File:Morel.png|center]]
|[[File:Morel.png|center]]
Margotbean
Interface administrators
, patroller,
Suppressors
,
Administrators
, translators
112,400
edits
Navigation menu
Personal tools
Create account
Log in
Namespaces
Page
Discussion
Variants
Views
Read
View source
View history
More
Search
Navigation
Main page
Recent changes
Admin noticeboard
Help Editing
Random page
Official Links
Official Site
Official Forums
Official Merchandise
Discord
Reddit
Tools
Upload file
Special pages
Printable version