Changes
Jump to navigation
Jump to search
← Older edit
Newer edit →
Bug Meat
(view source)
Revision as of 11:32, 28 December 2020
175 bytes added
,
11:32, 28 December 2020
→Crafting
Line 39:
Line 39:
|{{name|Copper Bar|2}}{{name|Bug Meat|25}}{{name|Slime|25}}
|{{name|Copper Bar|2}}{{name|Bug Meat|25}}{{name|Slime|25}}
|[[File:Combat Skill Icon.png|24px|link=]] [[Skills#Combat|Combat]] Level 1
|[[File:Combat Skill Icon.png|24px|link=]] [[Skills#Combat|Combat]] Level 1
+
|-
+
|[[File:Bug Steak.png|center]]
+
|[[Bug Steak]]
+
|{{Description|Bug Steak}}
+
|{{name|Bug Meat|10}}
+
|[[File:Mining Skill Icon.png|24px|link=]] [[Skills#Mining|Mining]] Level 1*
|-
|-
|}
|}
Danivdb
1
edit
Navigation menu
Personal tools
Create account
Log in
Namespaces
Page
Discussion
Variants
Views
Read
View source
View history
More
Search
Navigation
Main page
Recent changes
Admin noticeboard
Help Editing
Random page
Official Links
Official Site
Official Forums
Official Merchandise
Discord
Reddit
Tools
Upload file
Special pages
Printable version