Changes
Jump to navigation
Jump to search
← Older edit
Newer edit →
Cask
(view source)
Revision as of 16:32, 9 March 2022
77 bytes added
,
16:32, 9 March 2022
→Aged Values
:
Added Mango Wine
Line 147:
Line 147:
|22.5
|22.5
|-
|-
−
|{{name|Melon|class=inline}} [[Wine]]
+
|{{name|Melon|class=inline}}
[[Wine]]
|56 Days
|56 Days
|750g
|750g
Line 188:
Line 188:
|280g
|280g
|10.0
|10.0
+
|-
+
|{{name|Mango|class=inline}} [[Wine]]
+
|56 Days
+
|390g
+
|7.0
+
|546g
+
|9.8
|-
|-
|{{name|Strawberry|class=inline}} [[Wine]]
|{{name|Strawberry|class=inline}} [[Wine]]
Cornbridge
12
edits
Navigation menu
Personal tools
Create account
Log in
Namespaces
Page
Discussion
Variants
Views
Read
View source
View history
More
Search
Navigation
Main page
Recent changes
Admin noticeboard
Help Editing
Random page
Official Links
Official Site
Official Forums
Official Merchandise
Discord
Reddit
Tools
Upload file
Special pages
Printable version