Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Leah
(view source)
Revision as of 17:17, 8 March 2016
164 bytes added
,
17:17, 8 March 2016
→Best
Line 28:
Line 28:
! Source
! Source
! Ingredients
! Ingredients
+
|-
+
| [[File:Goat_Cheese.png|center]]
+
| Goat Cheese
+
| Soft cheese made from goat's milk.
+
| [[Artisan Goods#Cheese Press|Cheese Press]]
+
| Goat Milk / L. Goat Milk
+
|-
|-
|-
| [[File:Poppyseed Muffin.png|center]]
| [[File:Poppyseed Muffin.png|center]]
Azuraith
1
edit