Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Furniture
(view source)
Revision as of 20:37, 8 March 2016
92 bytes added
,
20:37, 8 March 2016
→Couches
Line 169:
Line 169:
!Obtained
!Obtained
!Purchase Price
!Purchase Price
+
|-
+
|[[File:Wizard Couch.png|64px|center]]
+
|Wizard Couch
+
|Bought from the carpenter.
+
|4000g
|-
|-
|}
|}
Miregal
592
edits