Changes
Jump to navigation
Jump to search
← Older edit
Newer edit →
Haley
(view source)
Revision as of 17:25, 10 April 2024
127 bytes added
,
10 April
→Gifts
:
Added Mystic Syrup.
Line 738:
Line 738:
|-
|-
|[[File:Haley.png|48px|center]]
|[[File:Haley.png|48px|center]]
−
|colspan="3"|<ul><li>'''All [[Friendship#Universal Neutrals|Universal Neutrals]]'''</li></ul>
+
|colspan="3"|<ul><li>'''All [[Friendship#Universal Neutrals|Universal Neutrals]]'
'' ''(except [[Mystic Syrup]])
''</li></ul>
|}
|}
Line 797:
Line 797:
|{{Description|Morel}}
|{{Description|Morel}}
|[[Foraging]] - [[Spring]]
|[[Foraging]] - [[Spring]]
+
|-
+
|[[File:Mystic Syrup.png|center]]
+
|[[Mystic Syrup]]
+
|{{Description|Mystic Syrup}}
+
|[[Tapper]]
|-
|-
|[[File:Purple Mushroom.png|center]]
|[[File:Purple Mushroom.png|center]]
Bluestblur
1,045
edits
Navigation menu
Personal tools
Create account
Log in
Namespaces
Page
Discussion
Variants
Views
Read
View source
View history
More
Search
Navigation
Main page
Recent changes
Admin noticeboard
Help Editing
Random page
Official Links
Official Site
Official Forums
Official Merchandise
Discord
Reddit
Tools
Upload file
Special pages
Printable version