Changes
Jump to navigation
Jump to search
← Older edit
Newer edit →
Eel
(view source)
Revision as of 03:30, 17 March 2016
131 bytes added
,
03:30, 17 March 2016
Added Fried Eel to recipes
Line 46:
Line 46:
|{{name|Sap|2}}{{name|Fish|1}}
|{{name|Sap|2}}{{name|Fish|1}}
|Farming level 9
|Farming level 9
+
|-
+
|-
+
|[[File:Fried Eel.png]]
+
|[[Fried Eel]]
+
|Greasy but flavorful.
+
|{{name|Eel|1}}{{name|Oil|1}}
+
||[[George]] - Mail<br/>(3+ Hearts)
|-
|-
|[[File:Spicy Eel.png]]
|[[File:Spicy Eel.png]]
Line 52:
Line 59:
|{{name|Eel|1}}{{name|Hot Pepper|1}}
|{{name|Eel|1}}{{name|Hot Pepper|1}}
|[[George]]
|[[George]]
−
|-
|}
|}
Borst
2
edits
Navigation menu
Personal tools
Create account
Log in
Namespaces
Page
Discussion
Variants
Views
Read
View source
View history
More
Search
Navigation
Main page
Recent changes
Admin noticeboard
Help Editing
Random page
Official Links
Official Site
Official Forums
Official Merchandise
Discord
Reddit
Tools
Upload file
Special pages
Printable version