Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Harvey
(view source)
Revision as of 05:55, 18 March 2016
115 bytes added
,
05:55, 18 March 2016
→Good
Line 590:
Line 590:
|Gooey.
|Gooey.
|[[Artisan Goods|Preserves Jar]]
|[[Artisan Goods|Preserves Jar]]
+
|-
+
|[[File:Mayonnaise.png]]
+
|Mayonnaise
+
|It's so spreadable.
+
|[[Artisan Goods|Mayonnaise Machine]]
+
|{{name|egg|1}}
|-
|-
|[[File:Blueberry.png]]
|[[File:Blueberry.png]]
Nighthellcat
62
edits