Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Caroline
(view source)
Revision as of 15:24, 3 April 2016
57 bytes added
,
15:24, 3 April 2016
→Good
Line 716:
Line 716:
|[[File:Apple.png]]
|[[File:Apple.png]]
|[[Apple]]
|[[Apple]]
+
|
+
|[[Farming]]
+
|
+
|-
+
|[[File:Apricot.png]]
+
|[[Apricot]]
|
|
|[[Farming]]
|[[Farming]]
Line 742:
Line 748:
|A rare and valuable gem.
|A rare and valuable gem.
|[[Minerals|Mining]]
|[[Minerals|Mining]]
+
-
|}
|}
Toffl
3
edits