Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Jas
(view source)
Revision as of 20:20, 26 April 2016
94 bytes added
,
20:20, 26 April 2016
m
→Schedule
Line 369:
Line 369:
!Time
!Time
!Location
!Location
+
|-
+
|9:00 AM
+
|Leaves [[house]] to go to the [[Museum]]
+
|-
+
|11:00 AM
+
|Arrives at the [[museum]]
|-
|-
|2:10 PM
|2:10 PM
Iansvrich
10
edits