Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Albacore
(view source)
Revision as of 16:25, 3 May 2016
No change in size
,
16:25, 3 May 2016
m
alphabetized recipes
Line 34:
Line 34:
!Ingredients
!Ingredients
!Recipe From
!Recipe From
−
|-
−
|[[File:Sashimi.png]]
−
|[[Sashimi]]
−
|Raw fish sliced into thin pieces.
−
|{{name|Fish|1}}
−
|[[Linus]] - 3+ hearts
|-
|-
|[[File:Maki Roll.png]]
|[[File:Maki Roll.png]]
Line 52:
Line 46:
|{{name|Sap|2}}{{name|Fish|1}}
|{{name|Sap|2}}{{name|Fish|1}}
|Farming level 9
|Farming level 9
+
|-
+
|[[File:Sashimi.png]]
+
|[[Sashimi]]
+
|Raw fish sliced into thin pieces.
+
|{{name|Fish|1}}
+
|[[Linus]] - 3+ hearts
|-
|-
|}
|}
Cosmaline
159
edits