Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Template:MainLinks
(view source)
Revision as of 20:12, 18 December 2018
114 bytes added
,
20:12, 18 December 2018
m
no edit summary
Line 25:
Line 25:
| id="platform-version" |
| id="platform-version" |
{| class="wikitable" id="version_link_table"
{| class="wikitable" id="version_link_table"
−
| style="min-height: 34px;"| Latest Updates
|-
|-
|
|
Line 32:
Line 31:
| class="version_number_right" |Computer version:
| class="version_number_right" |Computer version:
| class="version_number_left" |'''[[Version_History|1.3.32 (Updated November 19, 2018)]]'''
| class="version_number_left" |'''[[Version_History|1.3.32 (Updated November 19, 2018)]]'''
+
|-
+
|
+
| class="version_number_left" |'''[[Version_History|1.3.33 (Updated December 18, 2018)]] [https://stardewvalley.net/stardew-valley-v1-3-beta/ (Beta)]'''
|-
|-
| class="version_number_right" |[[File:PS4_logo.png|32px|link=]] [https://store.playstation.com/#!/en-us/games/stardew-valley/cid=UP2456-CUSA06840_00-STARDEW00000SIEA PS4 version]:
| class="version_number_right" |[[File:PS4_logo.png|32px|link=]] [https://store.playstation.com/#!/en-us/games/stardew-valley/cid=UP2456-CUSA06840_00-STARDEW00000SIEA PS4 version]:
Katzeus
Administrators
5,025
edits