Changes
Jump to navigation
Jump to search
← Older edit
Newer edit →
Template:MainLinks
(view source)
Revision as of 20:12, 18 December 2018
114 bytes added
,
20:12, 18 December 2018
m
no edit summary
Line 25:
Line 25:
| id="platform-version" |
| id="platform-version" |
{| class="wikitable" id="version_link_table"
{| class="wikitable" id="version_link_table"
−
| style="min-height: 34px;"| Latest Updates
|-
|-
|
|
Line 32:
Line 31:
| class="version_number_right" |Computer version:
| class="version_number_right" |Computer version:
| class="version_number_left" |'''[[Version_History|1.3.32 (Updated November 19, 2018)]]'''
| class="version_number_left" |'''[[Version_History|1.3.32 (Updated November 19, 2018)]]'''
+
|-
+
|
+
| class="version_number_left" |'''[[Version_History|1.3.33 (Updated December 18, 2018)]] [https://stardewvalley.net/stardew-valley-v1-3-beta/ (Beta)]'''
|-
|-
| class="version_number_right" |[[File:PS4_logo.png|32px|link=]] [https://store.playstation.com/#!/en-us/games/stardew-valley/cid=UP2456-CUSA06840_00-STARDEW00000SIEA PS4 version]:
| class="version_number_right" |[[File:PS4_logo.png|32px|link=]] [https://store.playstation.com/#!/en-us/games/stardew-valley/cid=UP2456-CUSA06840_00-STARDEW00000SIEA PS4 version]:
Katzeus
Administrators
5,025
edits
Navigation menu
Personal tools
Create account
Log in
Namespaces
Template
Discussion
Variants
Views
Read
View source
View history
More
Search
Navigation
Main page
Recent changes
Admin noticeboard
Help Editing
Random page
Official Links
Official Site
Official Forums
Official Merchandise
Discord
Reddit
Tools
Upload file
Special pages
Printable version