Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Clint
(view source)
Revision as of 09:43, 17 January 2019
103 bytes added
,
09:43, 17 January 2019
added Sweet Pea into dislikes.
Line 279:
Line 279:
|{{Description|Quartz}}
|{{Description|Quartz}}
|[[Foraging]] - [[The Mines]]
|[[Foraging]] - [[The Mines]]
+
|-
+
|[[File:Sweet Pea.png|center]]
+
|[[Sweet Pea]]
+
|{{Description|Sweet Pea}}
+
|[[Foraging]] - [[Summer]]
|-
|-
|[[File:Salmonberry.png|center]]
|[[File:Salmonberry.png|center]]
Heybois
1
edit