Changes
Jump to navigation
Jump to search
← Older edit
Newer edit →
Defense
(view source)
Revision as of 20:47, 2 December 2019
235 bytes added
,
20:47, 2 December 2019
m
added Crabshell Ring
Line 77:
Line 77:
|}
|}
</div>
</div>
−
<div style="float: left;">
+
<div style="float: left
; margin-right: 24px
;">
===Footwear===
===Footwear===
{| class="wikitable sortable" id="roundedborder"
{| class="wikitable sortable" id="roundedborder"
Line 123:
Line 123:
|[[Leather Boots]]
|[[Leather Boots]]
|{{name|Defense|+1}}{{name|Immunity|+1}}
|{{name|Defense|+1}}{{name|Immunity|+1}}
+
|-
+
|}
+
</div>
+
<div style="float: left;">
+
===Rings===
+
{| class="wikitable sortable" id="roundedborder"
+
!Image
+
!Name
+
!Effect
+
|-
+
|[[File:Crabshell Ring.png]]
+
|[[Crabshell Ring]]
+
|{{name|Defense|+5}}
|-
|-
|}
|}
Tyndel
42
edits
Navigation menu
Personal tools
Create account
Log in
Namespaces
Page
Discussion
Variants
Views
Read
View source
View history
More
Search
Navigation
Main page
Recent changes
Admin noticeboard
Help Editing
Random page
Official Links
Official Site
Official Forums
Official Merchandise
Discord
Reddit
Tools
Upload file
Special pages
Printable version