Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Adventurer's Guild
(view source)
Revision as of 07:15, 28 December 2019
176 bytes added
,
07:15, 28 December 2019
Add Firewalker boots
Line 217:
Line 217:
|data-sort-value="1250"|{{price|1250}}
|data-sort-value="1250"|{{price|1250}}
|data-sort-value="0150"|{{price|150}}
|data-sort-value="0150"|{{price|150}}
+
|-
+
|[[File:Firewalker Boots.png|center]]
+
|[[Firewalker Boots]]
+
|{{Description|Firewalker Boots}}
+
|
+
|data-sort-value="2000"|{{price|2000}}
+
|data-sort-value="0300"|{{price|300}}
|-
|-
|[[File:Dark Boots.png|center]]
|[[File:Dark Boots.png|center]]
Lordrem
4
edits