Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Stone
(view source)
Revision as of 02:04, 19 January 2021
215 bytes added
,
02:04, 19 January 2021
→Recipes
:
Adding Bone Mill
Line 159:
Line 159:
|{{name|Hardwood|1}}{{name|Iron Bar|1}}{{name|Stone|25}}
|{{name|Hardwood|1}}{{name|Iron Bar|1}}{{name|Stone|25}}
|[[Foraging]] Level 7
|[[Foraging]] Level 7
+
|-
+
|[[File:Bone Mill.png|center]]
+
|[[Bone Mill]]
+
|{{Description|Bone Mill}}
+
|{{name|Bone Fragment|10}}{{name|Clay|3}}{{name|Stone|20}}
+
|class="no-wrap"|{{NPC|Gunther|[[Quests#Fragments of the past|Special Order]]}}
|-
|-
|}
|}
SpringTragedyComet
69
edits