Changes
Jump to navigation
Jump to search
← Older edit
Newer edit →
Stone
(view source)
Revision as of 02:15, 19 January 2021
240 bytes added
,
02:15, 19 January 2021
→Recipes
:
Deluxe Retaining Soil
Line 69:
Line 69:
|{{name|Stone|3}}{{name|Clay|1}}
|{{name|Stone|3}}{{name|Clay|1}}
|[[Farming]] Level 7
|[[Farming]] Level 7
+
|-
+
|[[File:Deluxe Retaining Soil.png|center]]
+
|[[Deluxe Retaining Soil]] (2)
+
|{{Description|Deluxe Retaining Soil}}
+
|{{name|Stone|5}}{{name|Fiber|3}}{{name|Clay|1}}
+
|Purchase from [[Island Trader]] for {{name|Cinder Shard|50|class=inline}}
|-
|-
|[[File:Tree Fertilizer.png|center]]
|[[File:Tree Fertilizer.png|center]]
SpringTragedyComet
69
edits
Navigation menu
Personal tools
Create account
Log in
Namespaces
Page
Discussion
Variants
Views
Read
View source
View history
More
Search
Navigation
Main page
Recent changes
Admin noticeboard
Help Editing
Random page
Official Links
Official Site
Official Forums
Official Merchandise
Discord
Reddit
Tools
Upload file
Special pages
Printable version