Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
User:Pathoschild/Modding wishlist/Completed
(view source)
Revision as of 03:49, 3 December 2022
150 bytes added
,
03:49, 3 December 2022
→Small changes
:
+ SpriteText public fields
Line 572:
Line 572:
! class
! class
! changes
! changes
+
|-
+
| <samp>BellsAndWhistles\SpriteText</samp>
+
|  
+
* make fields public: <samp>characterMap</samp>, <samp>FontFile</samp>, <samp>fontPages</samp>.
|-
|-
| <samp>FarmerRenderer</samp>
| <samp>FarmerRenderer</samp>
Pathoschild
translators
8,447
edits